| Article number | 38.2394 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 33,00 cm |
| Width in cm | 33,00 cm |
| Height in cm | 13,00 cm |
| Diameter in cm | 33,00 cm |
| Material | Wood |
| Colour | Brown |
Cake stand on foot, diam. 33cm. HG 13cm. Acacia wood
article number.
38.2394
Construction: the cake stand is made of acacia wood. The dome is made of glass.
Cake stand not dishwasher safe.
Items must be ordered separately. For glass dome see 38.2403
€ 63,81 excl. BTW p/st.
€ 77,21 incl. BTW p/st.