| Artikel Nummer | 100003.393 |
|---|---|
| Packungseinheit | 1 |
| Länge in mm | 325 mm |
| Breite in mm | 265 mm |
| Höhe in mm | 65 mm |
| Material | Porzellan |
| Farbe | Weiß |
| Bilden | Rechteckig |
| Marke | Walkure |
Schaal gn 1/2 hgt. 6,5cm. porselein kleur wit
Marke
Walkure
artikel nummer.
100003.393
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
€ 97,00 excl. BTW p/st.
€ 117,37 incl. BTW p/st.
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **