| Artikel Nummer | 100003.392 |
|---|---|
| Packungseinheit | 1 |
| Länge in mm | 530 mm |
| Breite in mm | 325 mm |
| Höhe in mm | 65 mm |
| Material | Porzellan |
| Farbe | Weiß |
| Bilden | Rechteckig |
| Marke | Walkure |
Schaal gn 1/1 hgt. 6,5cm. porselein kleur wit
Marke
Walkure
artikel nummer.
100003.392
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
€ 227,00 excl. BTW p/st.
€ 274,67 incl. BTW p/st.
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **