| Artikelnr | 900011.671 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Valet |
| Lengte in cm | 30,00 cm |
| Breedte in cm | 30,00 cm |
| Hoogte in cm | 8,00 cm |
| Diameter in cm | 30,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Groen |
| Productspecifieke kleur | Sage Green |
| Vorm | Rond |
Serveerschaal diam. 30cm. h8cm. Sage Green Valet F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.671
Uitvoering: porselein, kleur groen.
€ 12,30 excl. BTW p/st.
€ 14,88 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking