| Article number | 900011.671 |
|---|---|
| Unit of packaging | 4 |
| Brand | F2D |
| Series | Valet |
| Length in cm | 30,00 cm |
| Width in cm | 30,00 cm |
| Height in cm | 8,00 cm |
| Diameter in cm | 30,00 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Green |
| Product specific color | Sage Green |
| Form | round |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 900011.671 |
|---|---|
| Unit of packaging | 4 |
| Brand | F2D |
| Series | Valet |
| Length in cm | 30,00 cm |
| Width in cm | 30,00 cm |
| Height in cm | 8,00 cm |
| Diameter in cm | 30,00 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Green |
| Product specific color | Sage Green |
| Form | round |
