| Artikelnr | 80.1825 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Sayl |
| Serie | EP36BL |
| Breedte in mm | 1200 mm |
| Diepte in mm | 390 mm |
| Hoogte in mm | 215 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Buffetvitrine EP36BL afm. 1200x390x375mm. SAYL
merk
Sayl
artikelnr.
80.1825
Uitvoering: roestvrijstaal en glazen schuifruiten aan de bedienzijde met LED-verlichting.
€ 631,00 excl. BTW p/st.
€ 763,51 incl. BTW p/st.