| Article number | 80.1825 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Sayl |
| Series | EP36BL |
| Width in mm | 1200 mm |
| Depth in mm | 390 mm |
| Height in mm | 215 mm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Black |
Buffet display EP36BL dim. 1200x390x375mm. SAYL
brand
Sayl
article number.
80.1825
Version: stainless steel and glass sliding panels on the operating side with LED lighting.
€ 631,00 excl. BTW p/st.
€ 763,51 incl. BTW p/st.