| Article number | 14.5988 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 11,50 cm |
| Width in cm | 11,50 cm |
| Diameter in cm | 11,50 cm |
| Contents in cl | 35,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 14.5988 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 11,50 cm |
| Width in cm | 11,50 cm |
| Diameter in cm | 11,50 cm |
| Contents in cl | 35,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
