| Article number | 14.5546 |
|---|---|
| Unit of packaging | 24 |
| Brand | Libbey |
| Series | Hobstar |
| Length in cm | 8,50 cm |
| Width in cm | 8,50 cm |
| Height in cm | 15,50 cm |
| Diameter in cm | 8,50 cm |
| Contents in cl | 47,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Foot | Without foot |
| Performance | Relief |