| Article number | 14.5445 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Series | Fortune |
| Length in cm | 12,50 cm |
| Width in cm | 12,50 cm |
| Height in cm | 18,00 cm |
| Diameter in cm | 12,50 cm |
| Contents in cl | 32,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Foot | With foot |
| Performance | Relief |
Ice glass cont. 30cl. Fortuna Rocco Bormioli
serie
Fortune
article number.
14.5445
Finish: glass, color transparent.
€ 7,30 excl. BTW p/st.
€ 8,83 incl. BTW p/st.