| Article number | 14.5462 |
|---|---|
| Unit of packaging | 12 |
| Brand | Bormioli Rocco |
| Series | Ypsilon |
| Length in cm | 13,00 cm |
| Width in cm | 13,00 cm |
| Height in cm | 9,00 cm |
| Diameter in cm | 13,00 cm |
| Contents in cl | 37,50 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Foot | With foot |
| Performance | Slippery |
Ice cream sundae Ypsilon cont. 37.5cl. Rocco Bormioli
brand
Bormioli Rocco
serie
Ypsilon
article number.
14.5462
Material: glass.
€ 5,76 excl. BTW p/st.
€ 6,97 incl. BTW p/st.
12 pieces in 1 package