| Article number | 800100.174 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | Churchill |
| Series | Stonecast |
| Length in cm | 21,50 cm |
| Width in cm | 21,50 cm |
| Height in cm | 4,50 cm |
| Diameter in cm | 21,50 cm |
| Material | Super Vitrified porcelain |
| Colour | Blue |
| Product specific color | Duck Egg Blue |
| Form | round |
Coupe dish, deep, diameter 21.5 cm. Duck Egg Blue Stonecast Churchill
brand
Churchill
article number.
800100.174
Design: stoneware, color blue
€ 17,33 excl. BTW p/st.
€ 20,97 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package