| Article number | 38.1243 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 24,50 cm |
| Width in cm | 24,50 cm |
| Height in cm | 14,00 cm |
| Diameter in cm | 24,50 cm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
| Form | round |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 38.1243 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 24,50 cm |
| Width in cm | 24,50 cm |
| Height in cm | 14,00 cm |
| Diameter in cm | 24,50 cm |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
| Form | round |
