| Artikelnr | 38.91536 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Serie | Pebbles |
| Lengte in mm | 85 mm |
| Breedte in mm | 80 mm |
| Hoogte in mm | 10 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Organish |
Schaal/bord afm. 8,5x8cm. zwart roestvrijstaal Pebbles set a 4 stuks
serie
Pebbles
artikelnr.
38.91536
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur zwart.
€ 17,40 excl. BTW p/st.
€ 21,05 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking