| Artikelnr | 38.90622 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 3 |
| Serie | Speckle |
| Lengte in mm | 250 mm |
| Breedte in mm | 250 mm |
| Hoogte in mm | 120 mm |
| Diameter in mm | 250 mm |
| Inhoud in ml | 4000 ml |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Decor |
Kom roestvrijstaal diam. 25cm. Speckle
serie
Speckle
artikelnr.
38.90622
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur decor.
Niet geschikt voor in de vaatwasser, oven en magnetron.
€ 34,68 excl. BTW p/st.
€ 41,96 incl. BTW p/st.
3 stuks in 1 verpakking