| Artikelnr | 79.1500 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | Pro |
| Breedte in mm | 170 mm |
| Diepte in mm | 170 mm |
| Hoogte in mm | 285 mm |
| Inhoud in ltr | 2,50 ltr |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Transparant |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 79.1500 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | Pro |
| Breedte in mm | 170 mm |
| Diepte in mm | 170 mm |
| Hoogte in mm | 285 mm |
| Inhoud in ltr | 2,50 ltr |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Transparant |
