| Artikelnr | 900011.613 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Ceres |
| Lengte in cm | 14,00 cm |
| Breedte in cm | 14,00 cm |
| Hoogte in cm | 6,50 cm |
| Diameter in cm | 14,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Kom diam. 14cm. h6,5cm. bolvorm White Ceres F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.613
Uitvoering: porselein, kleur wit.
€ 5,07 excl. BTW p/st.
€ 6,13 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking