| Artikelnr | 72.0508 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Cambro |
| Serie | IB44 |
| Lengte in mm | 750 mm |
| Breedte in mm | 470 mm |
| Hoogte in mm | 740 mm |
| Inhoud in ltr | 161,00 ltr |
| Wielen | 2 bok- en 2 zwenk |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Kleur | Wit |
Uitvoering: verrijdbaar d.m.v. 4 wielen (2 bok- en 2 zwenk) polyethyleen kleur wit. Schuifdeksel doorzichtig polycarbonaat.