| Artikelnr | 800182.212 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Inked tide |
| Lengte in cm | 8,50 cm |
| Breedte in cm | 8,50 cm |
| Hoogte in cm | 5,00 cm |
| Diameter in cm | 8,50 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Rond |
Dipschaaltje diam. 8.5cm. Gold Inked Tide Churchill
merk
Churchill
serie
Inked tide
artikelnr.
800182.212
Uitvoering: Inked Tide, kleur gold
€ 8,68 excl. BTW p/st.
€ 10,50 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking