| Artikelnr | 900011.663 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Oxido |
| Lengte in cm | 22,50 cm |
| Breedte in cm | 22,50 cm |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Diameter in cm | 22,50 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Cobalt |
| Vorm | Rond |
Kom diam. 22,5cm. h7cm. Cobalt Oxido F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.663
Uitvoering: porselein, kleur blauw.
€ 18,49 excl. BTW p/st.
€ 22,37 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking