| Artikelnr | 38.90537 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Rig-Tig |
| Serie | Juicy |
| Lengte in mm | 120 mm |
| Breedte in mm | 145 mm |
| Hoogte in mm | 70 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Geel |
Citruspers Juicy yellow Rig-Tig
merk
Rig-Tig
artikelnr.
38.90537
Uitvoering: kunststof.
€ 12,92 excl. BTW p/st.
€ 15,63 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking