| Artikelnr | 800181.606 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 10,50 cm |
| Breedte in cm | 32,30 cm |
| Diameter in cm | 10,50 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rechthoekig |
Bord rechthoekig afm. 32.3x10.5cm. Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.606
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 23,55 excl. BTW p/st.
€ 28,50 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking