| Artikelnr | 900011.618 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Ceres |
| Lengte in cm | 10,00 cm |
| Breedte in cm | 10,00 cm |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Diameter in cm | 10,00 cm |
| Inhoud in cl | 28,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Beker diam. 28cl. White Ceres F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.618
Uitvoering: porselein, kleur wit.
€ 14,10 excl. BTW p/st.
€ 17,06 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking