| Article number | 14.5632 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Contents in cl | 30,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Performance | Slippery |
| Height in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 8,00 cm |
| Length in cm | 8,00 cm |
| Width in cm | 8,00 cm |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 14.5632 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Contents in cl | 30,00 cl |
| Material | Glass |
| Colour | Transparent |
| Form | round |
| Performance | Slippery |
| Height in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 8,00 cm |
| Length in cm | 8,00 cm |
| Width in cm | 8,00 cm |
