| Article number | 42.1452 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 15,00 cm |
| Width in cm | 15,00 cm |
| Height in cm | 13,00 cm |
| Diameter in cm | 15,00 cm |
| Material | Glass |
| Colour | Multi |
No products in your shoppingcart.
| Article number | 42.1452 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in cm | 15,00 cm |
| Width in cm | 15,00 cm |
| Height in cm | 13,00 cm |
| Diameter in cm | 15,00 cm |
| Material | Glass |
| Colour | Multi |
