| Article number | 900011.016 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | F2D |
| Series | Escura |
| Length in cm | 33,00 cm |
| Width in cm | 22,50 cm |
| Height in cm | 4,00 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Brown |
| Form | Oval |
SERVING PLATE SIZE. 33X22.5X4CM. DARK BROWN ESCURA F2D
brand
F2D
article number.
900011.016
Version: porcelain, color brown and green
€ 19,38 excl. BTW p/st.
€ 23,45 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package