| Article number | 38.90782 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Brand | Stelton |
| Series | Cylinda-line |
| Length in mm | 103 mm |
| Width in mm | 155 mm |
| Height in mm | 240 mm |
| Diameter in mm | 103 mm |
| Contents in ml | 2000 ml |
| Material | Stainless steel |
| Colour | Silver |
SERVING JAR CONTENT. 2LTR. STEEL CYLINDA LINE STELTON
brand
Stelton
article number.
38.90782
Execution: Stainless steel
€ 151,03 excl. BTW p/st.
€ 182,75 incl. BTW p/st.