| Article number | 100003.398 |
|---|---|
| Unit of packaging | 1 |
| Length in mm | 176 mm |
| Width in mm | 162 mm |
| Height in mm | 65 mm |
| Material | Porcelain |
| Colour | White |
| Form | Rectangular |
| Brand | Walkure |
Schaal gn 1/6 hgt. 6,5cm. porselein kleur wit
brand
Walkure
article number.
100003.398
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
€ 19,80 excl. BTW p/st.
€ 23,96 incl. BTW p/st.
Uitvoering: porselein, transparant glazuur. A-kwaliteit, 1e keus.
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **
** TIJDELIJK NIET LEVERBAAR **