| Article number | 900011.348 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | BonBistro |
| Series | Cirro |
| Length in cm | 16,00 cm |
| Width in cm | 16,00 cm |
| Diameter in cm | 16,00 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Green |
| Form | round |
PLATE FLAT DIAM. 16CM. GREEN CIRRO BONBISTRO
brand
BonBistro
article number.
900011.348
Version: porcelain, color green.
€ 4,60 excl. BTW p/st.
€ 5,57 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package