| Article number | 500110.037 |
|---|---|
| Unit of packaging | 10 |
| Length in mm | 125 mm |
| Width in mm | 125 mm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Orange |
| Form | Square |
| Brand | NovaEco |
| Series | Nordika |
| Height in mm | 39 mm |
| Contents in ml | 260 ml |
OP = OP
No products in your shoppingcart.
| Article number | 500110.037 |
|---|---|
| Unit of packaging | 10 |
| Length in mm | 125 mm |
| Width in mm | 125 mm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Orange |
| Form | Square |
| Brand | NovaEco |
| Series | Nordika |
| Height in mm | 39 mm |
| Contents in ml | 260 ml |
