| Article number | 900011.008 |
|---|---|
| Unit of packaging | 6 |
| Brand | F2D |
| Series | Escura |
| Length in cm | 15,50 cm |
| Width in cm | 15,50 cm |
| Height in cm | 4,50 cm |
| Material | Porcelain |
| Colour | Brown |
| Form | round |
| Diameter in cm | 15,50 cm |
COME DIAM. 15.5 HGT. 4.5CM. DARK BROWN ESCURA F2D
brand
F2D
article number.
900011.008
Version: porcelain, color brown
€ 7,91 excl. BTW p/st.
€ 9,57 incl. BTW p/st.
6 pieces in 1 package