| Artikelnr | 49.2809 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Merk | Rig-Tig |
| Serie | Foodie |
| Lengte in mm | 204 mm |
| Breedte in mm | 133 mm |
| Hoogte in mm | 224 mm |
| Inhoud in ltr | 1,00 ltr |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Waterkoker inh. 1l. Foodie Black Rig-Tig
merk
Rig-Tig
artikelnr.
49.2809
Uitvoering: roestvrijstaal.
€ 59,30 excl. BTW p/st.
€ 71,75 incl. BTW p/st.
2 stuks in 1 verpakking