| Artikelnr | 14.7470 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 8 |
| Merk | Montana |
| Serie | Cake |
| Lengte in cm | 11,50 cm |
| Breedte in cm | 11,50 cm |
| Hoogte in cm | 18,00 cm |
| Diameter in cm | 11,50 cm |
| Inhoud in cl | 100,00 cl |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Glad |
Uitvoering : glas