| Artikelnr | 14.7403 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Montana |
| Serie | Trend |
| Lengte in cm | 7,00 cm |
| Breedte in cm | 7,00 cm |
| Hoogte in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 7,00 cm |
| Inhoud in cl | 25,00 cl |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Optie | Stapelrand |
Uitvoering: gehardglas.