| Artikelnr | 56.1680 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | The Binbin |
| Verrijdbaar | Nee |
| Lengte in mm | 400 mm |
| Breedte in mm | 400 mm |
| Hoogte in mm | 580 mm |
| Diameter in mm | 400 mm |
| Inhoud in ml | 60000 ml |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
The Binbin met inwerpopening inh. 60ltr. zwart
serie
The Binbin
artikelnr.
56.1680
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur zwart.
€ 111,00 excl. BTW p/st.
€ 134,31 incl. BTW p/st.
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur zwart.