| Artikelnr | 79.1648 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | PS14 |
| Breedte in mm | 210 mm |
| Diepte in mm | 210 mm |
| Hoogte in mm | 16 mm |
| Geschikt voor | Professioneel |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
| Snijdikte in mm | 14 mm |
Snijschijf voor blokjes PS14 Bartscher
merk
Bartscher
artikelnr.
79.1648
Uitvoering: roestvrijstaal. De schijf is alleen te gebruiken in combinatie met de schijven-snijschijf DF14.
€ 129,00 excl. BTW p/st.
€ 156,09 incl. BTW p/st.