| Artikelnr | 500016.710 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Moods |
| Lengte in cm | 18,00 cm |
| Breedte in cm | 18,00 cm |
| Diameter in cm | 18,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Schotel diam. 18cm. Moods peaceful kleur wit Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500016.710
Uitvoering: kleur wit.
€ 5,61 excl. BTW p/st.
€ 6,79 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking