| Artikelnr | 800100.356 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 15,30 cm |
| Breedte in cm | 15,30 cm |
| Diameter in cm | 15,30 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Bruin |
| Productspecifieke kleur | Truffle |
| Vorm | Driehoekig |
Schaal driehoek afm. 15.3cm. Truffle Stonecast Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800100.356
Uitvoering: Super Vitrified porselein, kleur truffle.
€ 19,32 excl. BTW p/st.
€ 23,38 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking