| Artikelnr | 700001.616 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Maastricht Porselein |
| Serie | Universe |
| Lengte in cm | 24,00 cm |
| Breedte in cm | 12,00 cm |
| Hoogte in cm | 2,50 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 700001.616 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Maastricht Porselein |
| Serie | Universe |
| Lengte in cm | 24,00 cm |
| Breedte in cm | 12,00 cm |
| Hoogte in cm | 2,50 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
