| Artikelnr | 500001.575 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Lengte in cm | 17,00 cm |
| Breedte in cm | 14,00 cm |
| Hoogte in cm | 6,00 cm |
| Inhoud in cl | 70,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Organisch |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Isola |
Saladeschaal afm. 17x14x6cm. kleur wit Isola Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500001.575
Uitvoering: Transparant glazuur.
€ 13,37 excl. BTW p/st.
€ 16,18 incl. BTW p/st.
Uitvoering: Transparant glazuur.