| Artikelnr | 900011.651 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | F2D |
| Serie | Oxido |
| Lengte in cm | 26,00 cm |
| Breedte in cm | 26,00 cm |
| Diameter in cm | 26,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Rood |
| Productspecifieke kleur | Rusty |
| Vorm | Rond |
Plat bord diam. 26cm. Rusty Oxido F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.651
Uitvoering: porselein, kleur rood.
€ 7,02 excl. BTW p/st.
€ 8,49 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking