| Artikelnr | 900011.563 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | Chic |
| Serie | Facet |
| Lengte in cm | 21,00 cm |
| Breedte in cm | 21,00 cm |
| Diameter in cm | 21,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Plat bord diam. 21cm. White Facet Chic
merk
Chic
artikelnr.
900011.563
Uitvoering: porselein, kleur wit.
€ 8,79 excl. BTW p/st.
€ 10,64 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking