| Artikelnr | 80.4952 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Valo |
| Lengte in mm | 250 mm |
| Breedte in mm | 250 mm |
| Hoogte in mm | 330 mm |
| Diameter in mm | 250 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Ophangbord voor buffetverhoging diam. 25cm. hgt. 33cm. zwart metaal Valo
serie
Valo
artikelnr.
80.4952
Uitvoering: metaal, kleur zwart. Geschikt voor artikel 80.4948.
€ 30,00 excl. BTW p/st.
€ 36,30 incl. BTW p/st.