| Artikelnr | 900011.528 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | F2D |
| Serie | Dune |
| Lengte in cm | 7,00 cm |
| Breedte in cm | 7,00 cm |
| Hoogte in cm | 4,50 cm |
| Diameter in cm | 7,00 cm |
| Inhoud in cl | 12,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Multi |
| Productspecifieke kleur | Blue Faded |
| Vorm | Rond |
Mokkakop inh. 12cl. Blue Faded Dune F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.528
Uitvoering: porselein, kleur beige/blauw.
€ 7,02 excl. BTW p/st.
€ 8,49 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking