| Artikelnr | 500001.530 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Inhoud in cl | 20,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Eclipse |
| Hoogte in cm | 9,00 cm |
| Lengte in cm | 9,00 cm |
| Diameter in cm | 9,00 cm |
| Breedte in cm | 9,00 cm |
Melkkan Eclipse inh. 20cl. kleur wit Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500001.530
Uitvoering: transparant glazuur.
€ 12,48 excl. BTW p/st.
€ 15,10 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: transparant glazuur.