| Artikelnr | 900011.600 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | F2D |
| Serie | Ceres |
| Lengte in cm | 5,00 cm |
| Breedte in cm | 5,00 cm |
| Hoogte in cm | 6,00 cm |
| Diameter in cm | 5,00 cm |
| Inhoud in cl | 5,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Melk-/sauskan inh. 5cl. grey Ceres F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.600
Uitvoering: porselein, kleur grijs.
€ 4,64 excl. BTW p/st.
€ 5,61 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking