| Artikelnr | 14.5860 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | Pasabahce |
| Serie | Elysia |
| Lengte in cm | 7,60 cm |
| Breedte in cm | 7,60 cm |
| Hoogte in cm | 15,00 cm |
| Diameter in cm | 7,60 cm |
| Inhoud in cl | 44,50 cl |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Relief |
Longdrinkglas inh. 44,5cl. gouden rand Elysia Pasabahce
merk
Pasabahce
artikelnr.
14.5860
Uitvoering: glas.
Wij adviseren om de glazen altijd met de hand af te wassen.
€ 5,57 excl. BTW p/st.
€ 6,74 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking