| Artikelnr | 800137.037 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Emerge |
| Lengte in cm | 10,30 cm |
| Breedte in cm | 10,30 cm |
| Diameter in cm | 10,30 cm |
| Inhoud in cl | 34,00 cl |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Productspecifieke kleur | Seattle Grey |
| Vorm | Rond |
Kop zonder oor inh. 34cl. Seattle Grey Emerge Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800137.037
Uitvoering: Super Vitrified porselein, kleur Seattle Grey
€ 11,42 excl. BTW p/st.
€ 13,82 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking