| Artikelnr | 900011.046 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Nova |
| Lengte in cm | 7,80 cm |
| Breedte in cm | 7,80 cm |
| Diameter in cm | 7,80 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rond |
| Hoogte in cm | 6,00 cm |
| Inhoud in cl | 20,00 cl |
Kop inh. 20cl. blauw Nova F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.046
Uitvoering: porselein, kleur blauw
Let op: Kleur kan afwijken van de foto door de unieke kleurvariaties in de reactieve glazuur.
€ 7,50 excl. BTW p/st.
€ 9,08 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking