| Artikelnr | 800106.218 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 18,50 cm |
| Breedte in cm | 18,50 cm |
| Diameter in cm | 18,50 cm |
| Inhoud in cl | 37,00 cl |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Ecru |
| Productspecifieke kleur | Nutmeg Cream |
| Vorm | Driehoekig |